Producent uchwytów

Informacje o Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.

Najszersza gama produktów /mariaż metalu z tworzywem/

Powołana do życia w sierpniu 2001 r. spółka Elesa+Ganter Polska sp. z o.o. to  wspólne przedsięwzięcie liderów w branży znormalizowanych elementów maszyn, jakimi są producenci : Elesa SpA, Włochy i Otto Ganter GmbH+Co. KG, Niemcy. Stworzenie spółki zajmującej się produkcją elementów oraz dystrybucją własnych produktów na rynku polskim to kolejny konsekwentny krok zmierzający do stałej rozbudowy sieci sprzedaży i obsługi posprzedażnej – jaka czyni produkty Elesa+Ganter dostępne od ręki, aktualnie w coraz dalszych zakątkach świata.

Ganter - siedziba producenta uchwytówProducent uchwytów Elesa

Producent uchwytów

Elesa+Ganter jest między innymi producentem uchwytów przeznaczonych do zastosowań uniwersalnych i przemysłowych. Uchwyty tej marki wyrózniają się dużą wytrzymałością, jakością i precyzją wykonania oraz ergonomicznym designem. Są projektowane w taki sposób, by długo służyć w urządzeniach, w których zostały zainstalowane.

Szybkie i terminowe dostawy

Polska firma, podlegająca kontrolowanemu wzrostowi od momentu założenia, działa w oparciu o własny, rozbudowany magazyn, którego zasoby są cotygodniowo uzupełniane i stanowi ogniwo łańcucha dostaw, zorganizowanego na bazie istniejącej sieci sprzedaży, w sposób, jaki umożliwia optymalne skrócenie oczekiwania na towar. Choć specyfika towaru (wiele drobnych elementów z dziesiątkami typoszeregów w ramach ogólnej liczby ok.40.000 pozycji magazynowych) to trudny do opanowania wolumen – szczycimy się tym, że otrzymaliśmy od niektórych stałych klientów zaświadczenia 100% punktualności dostaw.

Jako cześć obsługi sprzedaży gwarantujemy Państwu potwierdzenie każdego zamówienia w dniu, w którym jest ono przez nas otrzymane, bowiem sami nie akceptujemy długiego oczekiwania na informacje. Przemyślany system rabatów, uzależnionych od wartości zamówienia, pozwala klientom, którzy są w stanie wyprzedzająco planować zakupy – na uzyskanie poważnych oszczędności cenowych

Zorientowanie na klienta

Zatrudniamy aktualnie tylko 6 osób. Selektywny dobór personelu wyznającego te same wartości pozwolił na zbudowanie firmy „z ludzką twarzą” zorientowanej na klienta, a nie na zysk. Mamy nadzieję, że tak nas widzą nasi partnerzy, a potwierdzeniem tego jest stale rosnąca baza klientów (Elesa+Ganter Polska posiada aktualnie ponad 2.500 odbiorców), do których zaliczają się duże, światowe koncerny, które do współpracy wybierają najlepszych.

Rozbudowany serwis posprzedażny

Nasi doradcy techniczni odwiedzają w trybie ciągłym klientów, starając się przybliżać nowe produkty, podpowiadać możliwe adaptacje i rozwiązania techniczne. Wystarczy telefon do naszego biura, by skorzystać z takiej usługi.

Przejrzysty, przyjazny dla użytkownika katalog produktów

Narzędziem naszej pracy z klientem jest katalog produktów. Ponad 1000 stron skomponowanych w sposób jasny i czytelny, umożliwiający nie tylko łatwe znalezienie produktu, ale jego dokładne zwymiarowanie, opis materiału, wytrzymałości, parametrów technicznych. Niezależnie od formy papierowej – dla konstruktorów udostępniamy rysunki w wersji 2 i 3D. To niezwykle praktyczne narzędzie jest udostępniane darmowo wszystkim aktualnym i perspektywicznym klientom. W przypadku zainteresowania katalogiem wystarczy kontakt z naszym biurem. Zobacz też zakres naszej oferty.

Gwarancja najwyższej jakości

Na koniec, choć nie narzekamy na brak konkurencji, szczycimy się tym, że posiadamy towar „z najwyższej półki” o unikatowym wzornictwie, wykonany na najbardziej precyzyjnych maszynach, zaprojektowany ergonomicznie pod kątem użytkownika, sprawdzany pod kątem wytrzymałości, estetyczny dla oka, w razie konieczności ręcznie polerowany dla uzyskania nienagannego wykończenia powierzchni. Nie boimy się konfrontacji z innymi producentami, bowiem gwarantujemy JAKOŚĆ.

Wielopokoleniowa tradycja

Gama produktów nieustająco rośnie, co jest zasługą grupy miłośników wynalazków w firmach macierzystych, w tym osobiście ich właścicieli i stanowi wielopokoleniową tradycję, którą wszyscy się cieszymy.

Zapraszamy do grona naszych klientów!


 

Firmy Elesa i Otto Ganter współpracują ze sobą od 30 lat, stale zwiększając grono odbiorców jak i gamę oferowanych produktów. W wielu krajach połączyły siły, występując pod marką Elesa+Ganter, co pozwoliło na stworzenie najszerszej na rynku oferty standardowych elementów maszyn i komponentów. Dodatkowo stawiają do dyspozycji fachowy personel wszędzie tam, gdzie wymagane są dostosowania standardowego produktu do specyficznych wymagań klienta, takie jak choćby nietypowe wstawki, długości czy kolory.

Oryginalny projekt oraz unikalny styl łączący w sobie ergonomię oraz dbałość o formę jest charakterystyczną cechą produktów Elesa+Ganter. Produkty te były wielokrotnie nagradzane przez jury najbardziej prestiżowych światowych wystaw takich jak np. „Die gute industrieform” w Hanowerze, „Compasso d’Oro” w Mediolanie czy „Design Center” w Stutgarcie.

Dla ELESA+GANTER jakość jest wartością priorytetową. Podejście to obejmuje wszystkie dziedziny funkcjonowania; od projektowania do produkcji, poprzez logistykę do marketingu.

Przyjęta kultura organizacyjna firmy kładzie duży nacisk na zaangażowanie i wzrost odpowiedzialności wśród pracowników, co pomaga tworzyć zgrany, zawsze umotywowany zespół, dążący do stałej poprawy efektywności działania ze szczególnym uwzględnieniem obsługi klienta.

Rezultatem zapewniania wysokiej jakości produktów było przyznanie firmom ELESA i GANTER jako jednym z pierwszych, certyfikatów jakości ISO 9001 w latach 1993-94.

Systemy jakości firm ELESA i GANTER posiadają już certyfikaty ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004.